Յուան Հոնգմինգը իրականացրեց փոխանակում եւ հետազոտություն Ղազախստանում
Ղազախստանի Ալմաթի քաղաքում անցկացվեց Շավանսի - Կարազախստանի ձեռնարկությունների համագործակցության եւ փոխանակման հանդիպում: Միջոցառմանը ներկա էր «Շաանսի» ավտոմոբիլային հոլդինգի խմբի նախագահ Յուան Հոնգինգը:
Այնուհետեւ Շակմանը ստորագրեց ռազմավարական համագործակցության համաձայնագիր տեղական խոշոր հաճախորդի հետ, եւ երկու կողմերը միասին աշխատելու են, խթանելու տեղական լոգիստիկայի եւ տրանսպորտի արդյունաբերության զարգացմանը `այլ ասպեկտների մեջ խորը համագործակցության միջոցով:
Փոխանակման հանդիպումից հետո Յուան Հոնգմինգը այցելել եւ ուսումնասիրել է Ալմաթիի Եվրոպական բեռնատար շուկան, ձեռք բերելով եվրոպական բեռնատարների բնութագրերի եւ հաճախորդների վավերապայմանների բնութագրերի խորը պատկերացում:
Յուան Հոնգմինգը անցկացրեց սեմինար տեղական մեծ հաճախորդի - QAJ Group: Երկու կողմերն ունեին խորը քննարկում եւ փոխանակում ձյան մաքրման բեռնատարների, սանիտարական բեռնատարների եւ հատուկ նշանակության այլ տրանսպորտային միջոցների կիրառման վերաբերյալ `որոշակի գործողությունների սցենարներում: Այս սեմինարի միջոցով Շականը հետագայում հասկացավ հաճախորդի իրական կարիքները եւ հիմք դրեց ապագայում ավելի խորը համագործակցության:
Կենտրոնական Ասիայի գագաթնաժողովից հետո Շաջմանը ակտիվորեն դրեց Կենտրոնական Ասիայի շուկան եւ ստեղծեց արդյունավետ վաճառքի եւ սպասարկման ցանց: Տեղական հաճախորդների փորձը բարձրացնելու համար տարածաշրջանում ներդրվում է նաեւ 5000 եւ 6000 պլատֆորմների բարձրորակ արտադրանք: Գերազանց արտադրանքներով եւ հուսալի ծառայություններով Շաջմանը շահեց հաճախորդների վստահությունը Ղազախստանում: